چاپ دیجیتال کاتالوگ

چاپ دیجیتال کاتالوگ

در طراحی کاتالوگ پرنیان چاپ، کاتالوگ به ‌شیوه‌ای خلاقانه و جذاب با رعایت هویت برند شما انجام می‌شود. پروسه طراحی کاتالوگ در کوتاهترین زمان و بالاترین کیفیت طراحی توسط تیم حرفه ای پرنیان چاپ انجام می شود.

چاپ کاتالوگ تیراژ پایین یا چاپ کاتالوگ تعداد کم :


 مراحل طراحی کاتالوگ: 

بررسی نیاز های اصلی مشتری برای داشتن یک کاتالوگ ایده پردازی در طراحی کاتالوگ متناسب با هویت برند اتود زدن طرح کاتالوگ با نظر مستقیم صاحبان برند اخذ تاییدیه از مشتری برای چاپ کاتالوگ ویژگی های یک کاتالوگ خوب، چیست؟
 تکنیک‌های طراحی و روش ایده پردازی در طراحی کاتالوگ آنقدر مهم است که می‌تواند باعث موفقیت یا شکست یک کسب وکار در بازاریابی شود. در بهترین حالت یک کاتالوگ حرفه ای می‌تواند ارتباط مخاطب با شما را سریع و صمیمی کند. برخی از ویژگی‌های کاتالوگ حرفه‌ای را در اینجا اشاره کرده‌ایم:


 از تصاویر زنده و با کیفیت استفاده شود! طرح‌های خاص و تصاویر با کیفیت به جذابیت کاتالوگ اضافه می‌کند. خلاصه گویی در محتوا ضروری است! محتوا باید کوتاه و مفید باشد. از عبارات طولانی در کاتالوگ خودداری کنید. طراحی ایده محور باشد! تکنیک‌های طراحی در خدمت معرفی محصول استفاده شود. تعادل رنگ و متن رعایت شود! المان‌های گرافیکی،رنگ و متن باید به نحوی صحیح رعایت شود سبک و قابل حمل باشد! افراد بتوانند در هر موقعیتی به راحتی از آن استفاده نمایند. قادر به برقراری ارتباط با مخاطب هدف باشد! سوال‌ها و نیازهای مخاطب را به آسانی پاسخ دهد. 


چاپ دیجیتال کاتالوگ پرنیان

 چاپ دیجیتال کاتالوگ امروزه یکی از مواردی است که طرفداران زیادی را پیدا کرده است. چاپ دیجیتال کاتالوگ باعث می شود که با توجه به دنیای ارتباطات مشتریان بیشتری بتوانند کاتالوگ شما را ببینند و با شما در ارتباط باشند. برای داشتن و چاپ دیجیتال کاتالوگ باید مواردی را رعایت کرد، مواردی مثل طراحی خوب و با کیفیت، معرفی درست محصول و غیره. در تمام این موارد کمک گرفتن از افراد حرفه ای که بتواند این کار را به خوبی انجام دهند برای رسیدن به موفقیت تاثیر بیشتری دارد.قالب اقلام چاپ