برندی قوی تر با چاپ سربرگ

برندی قوی تر با چاپ سربرگ

برندی قوی تر با چاپ سربرگ
برندی قوی تر با چاپ سربرگ داشته باشید اما واقعا این جمله یعنی چه؟ حقیقت دارد که شما می توانید با چاپ سربرگ به آن چه که دلخواه شما می باشد دست پیدا کنید؟ کسب و کارهای زیادی هستند که به دنبال برند شدن هستند آن هم از نوع اختصاصی! اما خب در این مورد اطلاعاتی ندارند و نمی دانند این امر را چگونه می توانند محقق سازند.

فرق یک برند معمولی با یک برند اختصاصی همین است. برند معمولی تلاشی برای قوی تر شدن و پیدا کردن مخاطب خاص نمی کند اما یک برند موفق برای این که روز به روز قوی تر شود راه های زیادی را امتحان می کند. یکی از راه هایی که این برند ها می توانند در پیش بگیرید چاپ سربرگ می باشد.

چاپ سربرگ به شما این امکان را می دهد که بتوانید مشکلات خود را در کمترین زمان برطرف کنید. البته باید بگوییم که برای چاپ سربرگ مواردی را باید مد نظر خود داشته باشید. چاپ سربرگ در نوع انجام می شود نوع اول که معمولی ها به سراغ آن می روند استفاده از قالب های آماده می باشد و نوع دوم که کسب و کارهای حرفه ای به دنبال انجام آن هستند چاپ سربرگ اختصاصی می باشد. خودتان باید انتخاب کنید که کدام روش را می خواهید در پیش بگیرید. چاپ کارت ویزیت و چاپ تراکت نیز به همین منظور صورت می گیرد و همچون پلی ارتباطی، میانجی گری میان یک کسب و کار و مشتریان را برعهده می گیرد

چرا از قالب های آماده برای چاپ سربرگ استفاده نکنیم؟
شما هر مطلبی که درباره ی سربرگ و چاپ آن بخوانید از ده مطلب 9 مورد آن به این موضوع اشاره می کنند که از قالب های آماده برای چاپ سربرگ خود استفاده نکنید اگر که به دنبال حرفه ای تر شدن هستید. آن یک مورد هم چاپ سربرگرا تنها با قالب آماده انجام می دهد! شما باید به این موارد دقت زیادی داشته باشید چرا که اگر این مورد را به درستی انجام ندهید می تواند به برند شما خدشه وارد کند.

در بالا به این نکته اشاره کردیم که استفاده از قالب های آماده شما را یک کسب و کار معمولی معرفی می کند پس اولین دلیل برای انتخاب نکردن قالب های آماده همین است. مورد بعدی که باید به آن اشاره کرد به دلیل این که هزینه ی چاپ سربرگ با قالب های آماده کمتر از چاپ سربرگ اختصاصی است افراد برای چاپ به سمت آن جذب می شوند.

مورد بعدی این است که همه دسترسی به قالب های آماده را دارند پس امکان دارد رقبای شما هم برای چاپ سربرگ از قالب آماده مشابه شما استفاده کند این قطعا به ضرر شما است و نمی توانید برند متفاوت و قوی داشته باشید. برعکس تمام این موارد وقتی چاپ سربرگ اختصاصی را انجام بدهید از این موضوع اطمینان دارید که هیچکس شبیه شما نیست و به همین علت شما می توانید برند شناخته شده ای باشید.

هماهنگی چاپ سربرگ با ست اداری فراموش نشود!
همانطور که می دانید سربرگ یکی از اقلام ست اداری می باشد و حتی می توان گفت جز محبوب ترین اقلام ست اداری نیز به حساب می آید. خیلی ها ست اداری را تهیه می کنند اما شما نمی توانید هیچ هماهنگی میان اقلام ببینید برای مثال برای چاپ پاکت از یک طرح و رنگ استفاده شده است و برای چاپ سربرگ از یک طرح و رنگ دیگر!

شما به این فکر کنید که سربرگ درون پاکت نامه قرار می گیرد و به دست مخاطبان یا مشتریان می رسد. مخاطب با دیدن این ناهماهنگی به تصوری پیش خود می کند؟ تصور می کنید شما یک کسب و کار رسمی نیستید؟ خب این تصورات تماما به ضرر شما می باشد.

پس اگر می خواهید ست اداری را به طور کامل داشته باشید باید به این نکته توجه داشته باشید که چاپ ست اداری را به درستی انجام بدهید و هماهنگی طرح و رنگ را به درستی رعایت کنید تا بعدها به هیچ مشکلی برنخورید. چاپ سربرگ زمانی می تواند برای شما مفید باشد که شما بتوانید آن را به بهترین شکل چاپ کنید.

چه نوع چاپی را برای چاپ سربرگ انتخاب کنیم؟
برای چاپ سربرگ باید به نوع چاپی که در نظر دارید هم توجه داشته باشید. اگر می خواهید برای چاپ هزینه ی کم بپردازید و همچنین در تیراژ بالا چاپ سربرگ A4 و A5 را انجام بدهید پیشنهاد ما به شما کمک گرفتن از چاپ افست می باشد در غیر این صورت می توانید چاپ دیجیتال را در پیش بگیرید. در هر صورت شما چاپ سربرگ را در کیفیت بالا خواهید داشت. برای سفارش چاپ سربرگ در کیفیت بالا برای برند سازی قوی تر همراه ما باشید.

سفارش چاپ سربرگ در کیفیت بالا
برای سفارش چاپ سربرگ می توانید با چاپخانه آراکس در ارتباط باشید. چاپخانه ما در کنار چاپ ست اداری ، خدمات چاپ لیبل را نیز به مشتریان ارائه می دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر کلیک کنید و با ما در ارتباط باشید. چاپ پرنیان ارائه کننده خدمات چاپ لیبل، چاپ ست اداری ، چاپ اوراق اداری، چاپ جعبه مقوایی و چاپ جعبه لمینتی با سابقه ای طولانی در خدمت مشتریان عزیز و گرامی است.
منبع: چاپخانه آراکس

نمونه کار

اسکرابر نوین پاک

چرا خرید از پرنیان

  • بالاترین کیفیت چاپ و کاغذ
  • تحویل 2 الی 7 روزه
  • زیر یک درصد باطله چاپ
  • بیش از 1000 همکاری موفق
  • بروزترین دستگاه های ایران
  • ضمانت کیفیت کاغذ قبل از چاپ