علت کم توجهی به طراحی کارت ویزیت چیست ؟

علت کم توجهی به طراحی کارت ویزیت چیست ؟

امروز میخواهیم کمی در مورد کم اهمیت بودن طراحی کارت ویزیت از دید برخی از مدیران و صاحبان کسب و کار صحبت کنیم . قالبا  این مساله در کشور ما ، همواره یک ضعف تکراری و بزرگ در انجام طراحی به شمار می رود که یکی از دلایل بروز این مشکل عدم تخصیص زمان مناسب و دقت در طراحی کارت می باشد .
اینکه ما در هر کاری با عجله تصمیم میگیریم و احساس را ارجع تر از منطق می دانیم یکی از بزرگترین اشکالات و نقاط ضعف می باشد ، این موضوع را میتوانیم به صورت متمرکز در امر طراحی اشاره داشته باشیم . تفاوتی در نوع طراحی وجود ندارد ، این مشکل می تواند در یک طراحی بنر ، کارت ویزیت یا لوگو و … هر نوع موضوع طراحی وجود آید و برای شما مشکلاتی را ایجاد کند که در مراحل گاها جبران ناشدنی باشد .
علت کم توجهی به چاپ کارت ویزیت چیست ؟
همانطور که بالا به این مساله اشاره کردیم ، چند دلیل بسیار مهم برای این موضوع وجود دارد که ما در ادامه سعی کرده ایم به مهمترین مشکلات در بروز این مساله اشاره کنیم. چاپ کارت ویزیت و چاپ تراکت نیز به همین منظور صورت می گیرد و همچون پلی ارتباطی، میانجی گری میان یک کسب و کار و مشتریان را برعهده می گیرد
عدم آگاهی و درک درست از میزان تاثیرپذیری طراحی طرح :
در بسیاری از مواقع نداشتن یک ذهنیت مناسب و درک صحیح از مفهوم آن کاری که می خواهید انجام دهید برای شما مشکل ساز خواهد شد ، اینکه شما در ذهنیت خود اعتقادی به یک طراحی مدرن و تاثیر آن بر روی مخاطبان نداشته باشید یک از عوامل است . شما برای شروع حتما می بایست ذهنیت خود را به مرحله ای رسانده باشید که درک درستی از علت طراحی کارت ویزیت و چاپ آن بدست آورید ، بدانید که در عصر تبلیغات ، طراحی جذاب و مدرن حرف اول برای میزان اثر بخشی رو مخاطبان دارد و کم توجهی به این موضوع اثرات منفی برای بازاریابی هدف شما از طریق کارت ویزیت ایجاد می کند .
جای نگرانی نیست ، ذهن خود را مشغول مسائل پیچیده نکنید ، کافی است برای اینکه از این پس با مفهوم و نحوه عملگرد یک کارت ویزیت آشنا شوید ، از این بخش مقالات آموزش کارت ویزیت را بخوانید ، ما در وبلاگ آموزشی پارسی طرح به مباحث مختلف و کلیدی در حوزه چاپ و طراحی کارت ویزیت پرداخته و می توانید به صورت رایگان از آن بهره مند شوید .
عجله عجله و باز هم عجله !
فقط در ارتباط با طراحی شما صحبت میکنیم ، اگر میخواهید نتیجه تبلیغات و یا بازاریابی شما مثبت باشد و نتیجه ای که به صورت منطقی توقع دارید بدست آید . حتما صبور و متفکر باشید . وقتی شما در سطح وب تصاویر تبلیغاتی را مشاهده می کنید حتما این مساله در نظر داشته باشید که برای ایجاد یک طرح جذاب و موثر در دید مخاطب باید فرصت کافی برای ایده پردازی وجود داشته باشد و در مسیری که میخواهید تبلیغات ، خصوصا چاپ کارت ویزیت را انجام دهید به مشکلات – نیاز مخاطب و سایر موارد را در نظر داشته باشید ، در غیر اینصورت شاهد یک طراحی ساده و بدون هیچ پشتوانه مفهومی و دقیق برای تجارت یا کسب و کار خود خواهید بود .
عجله کردن در امر طراحی و گاها چاپ ، مشکلات زیادی را برای شما ایجاد میکند . هنگامی که با عجله تصمیم می گیرد ، نتیجه ی کار شما یک طرح متوسط و گاها با جذابیت کمی همراه است .  پیشنهاد می کنیم برای زمان طراحی خود ، وقتی مناسب اختصاص در نظر بگیرید و با صرف هزینه مناسب به ایده آل ترین طراحی خود دست پیدا کنید.
چاپ پرنیان ارائه کننده خدمات چاپ لیبل ، چاپ سربرگ ، چاپ ست اداری ، چاپ اوراق اداری، چاپ جعبه مقوایی و چاپ جعبه لمینتی با سابقه ای طولانی در خدمت مشتریان عزیز و گرامی است.
منبع: پارسی طرح

نمونه کار

اسکرابر نوین پاک

چرا خرید از پرنیان

  • بالاترین کیفیت چاپ و کاغذ
  • تحویل 2 الی 7 روزه
  • زیر یک درصد باطله چاپ
  • بیش از 1000 همکاری موفق
  • بروزترین دستگاه های ایران
  • ضمانت کیفیت کاغذ قبل از چاپ